(One intermediate revision by one other user not shown)
Line 26:
Line 26:
===Elérhetőség===
===Elérhetőség===
{{Note|'''Updated''': {{Start date and age|2022|04|09|p=yes}} - [[Star Citizen Alpha 3.17.0|Alpha 3.17 PTU]]}}
{{Note|'''Frissitve''': {{Start date and age|2022|04|09|p=yes}} - [[Star Citizen Alpha 3.17.0|Alpha 3.17 PTU]]}}
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
!Gyártó
!Gyártó
Line 276:
Line 276:
|✔
|✔
|-
|-
|[[BANU]]
|[[Souli|BANU]]
|[[Defender]]
|[[Defender]]
|2,781,000
|2,781,000
Line 475:
Line 475:
|[[P-52 Merlin]]
|[[P-52 Merlin]]
|135,500
|135,500
|✔
|
|
|-
|[[P-52 Merlin|KRIG]]
|[[P-72 Archimedes]]
|150,000
|✔
|✔
|
|
Line 788:
Line 795:
|}
|}
[[Category:Instructions]]
[[Category:Instructions]]
{{stub}}
Latest revision as of 21:33, 7 March 2023
A Star Citizenben a hajókat valódi készpénzzel vagy játékbeli valutával (aUEC) lehet megvásárolni. A készpénzzel vásárolt hajókat "Pledges'-nek hívják, és állandóan a Star Citizen fiókodhoz kapcsolódnak. Ezek a vásárlások segítik a Star Citizen és a Squadron 42 fejlesztését.
A Pledge hajókat megvásárolhatod standalone vásárlásként, hajófejlesztésként, vagy Játék csomagként. Az első opció eredményeképpen a hajó hozzáadódik egy meglévő RSI-fiókhoz, de nem ad hozzáférést a Star Citizenhez (ez teszi a leghasznosabbá a meglévő támogatók számára). A második opció egy jelenleg egy fiókban lévő hajót egy drágább hajóval helyettesít, miközben csak a két hajó közötti értékkülönbözetet számítja fel. A harmadik lehetőség a hajó megvásárlásával együtt a Star Citizenhez való hozzáférést is tartalmazza.
Ha valódi pénzért szeretnél hajókat vásárolni, látogass el ide: Pledge Store
Elérhetőség
A hajók elérhetősége különböző okokból eltérő, a CIG által meghatározott:
Mindig elérhető - Common
Időre korlátozott - Nem szokványos hajók - időről időre eladásra kerülnek.
Mennyiségkorlátozott - Ritka hajók - Rövid időre felajánlott hajócsomagok.
Kizárólag promóciók - Csak promóciós ajánlatok keretében vásárolható meg
Nem elérhető - Bizonyos idegen vagy katonai exkluzív hajók.
Játékban
Látogass el egy hajó kereskedőhöz, például a New Deal-hez, hogy megvehesd az új járművedet a játékban.
Hajókat a játékban is lehet vásárolni aUEC segítségével, amit a játékon belüli tevékenységekből, például bányászat és rakomány szállításból lehet keresni. Ezek a megvásárolt hajók teljes mértékben rendelkezésre állnak módosításra, festésre és megsemmisítésre.
Megjegyzés: Ritkán előfordulhat, hogy a fejlesztők a Pre-Alpha tesztelési fázis részeként "letörlik" az összes aUEC-
el megvásárolt hajót. Ezek a törlések nagyon ritkák, és általában hónapokkal előre bejelentik őket.