PabloEscobar (talk | contribs) |
(sctools frissités) |
||
Line 276: | Line 276: | ||
|✔ | |✔ | ||
|- | |- | ||
|[[BANU]] | |[[Souli|BANU]] | ||
|[[Defender]] | |[[Defender]] | ||
|2,781,000 | |2,781,000 | ||
Line 475: | Line 475: | ||
|[[P-52 Merlin]] | |[[P-52 Merlin]] | ||
|135,500 | |135,500 | ||
|✔ | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[P-52 Merlin|KRIG]] | |||
|[[P-72 Archimedes]] | |||
|150,000 | |||
|✔ | |✔ | ||
| | | | ||
Line 788: | Line 795: | ||
|} | |} | ||
[[Category:Instructions]] | [[Category:Instructions]] | ||
Latest revision as of 21:33, 7 March 2023
A Star Citizenben a hajókat valódi készpénzzel vagy játékbeli valutával (aUEC) lehet megvásárolni. A készpénzzel vásárolt hajókat "Pledges'-nek hívják, és állandóan a Star Citizen fiókodhoz kapcsolódnak. Ezek a vásárlások segítik a Star Citizen és a Squadron 42 fejlesztését.
A Pledge hajókat megvásárolhatod standalone vásárlásként, hajófejlesztésként, vagy Játék csomagként. Az első opció eredményeképpen a hajó hozzáadódik egy meglévő RSI-fiókhoz, de nem ad hozzáférést a Star Citizenhez (ez teszi a leghasznosabbá a meglévő támogatók számára). A második opció egy jelenleg egy fiókban lévő hajót egy drágább hajóval helyettesít, miközben csak a két hajó közötti értékkülönbözetet számítja fel. A harmadik lehetőség a hajó megvásárlásával együtt a Star Citizenhez való hozzáférést is tartalmazza.
Ha valódi pénzért szeretnél hajókat vásárolni, látogass el ide: Pledge Store
Elérhetőség
A hajók elérhetősége különböző okokból eltérő, a CIG által meghatározott:
- Mindig elérhető - Common
- Időre korlátozott - Nem szokványos hajók - időről időre eladásra kerülnek.
- Mennyiségkorlátozott - Ritka hajók - Rövid időre felajánlott hajócsomagok.
- Kizárólag promóciók - Csak promóciós ajánlatok keretében vásárolható meg
- Nem elérhető - Bizonyos idegen vagy katonai exkluzív hajók.
Játékban
![](/images/thumb/a/aa/NewDeal-Showroom-Lorville.jpg/300px-NewDeal-Showroom-Lorville.jpg)
Hajókat a játékban is lehet vásárolni aUEC segítségével, amit a játékon belüli tevékenységekből, például bányászat és rakomány szállításból lehet keresni. Ezek a megvásárolt hajók teljes mértékben rendelkezésre állnak módosításra, festésre és megsemmisítésre.
A hajókat a játékbeli hajóboltokban lehet megvásárolni, például az Astro Armada-ban, a New Deal-ben vagy a Crusader Industries Showroom-ban, és bizonyos időre bérlés is lehetséges az aUEC segítségével.